facebook
Newsletter

Medical SPA

SPA to nie tylko relaksacyjne, upiększające zabiegi dla kobiet. Nie od dziś wiadomo, że w ofercie centrów odnowy biologicznej znajduje się oferta dla osób każdej płci, w każdym wieku. Stąd rosnąca popularność SPA oraz ciągłe rozszerzanie usług, tak, by dostosować się do potrzeb rynku oraz rosnących wymagań klientów. Hotel Dębowa Góra ACTIVE & SPA szczególną uwagę poświęca kompletowaniu personelu oraz poszerzaniu oferty zabiegów. Wszystko dla dobra Gości.

Medical SPA to opcja, której celem jest nie tylko pielęgnacja, ale przede wszystkim poprawienie samopoczucia oraz stanu zdrowia. W gabinetach Medispa znajdują się specjalistyczne sprzęty, dzięki którym możliwe są wszechstronne terapie rehabilitacyjne oraz związane z odnową biologiczną całego organizmu. To propozycja dla osób, które skarżą się na bóle kręgosłupa oraz mrowienie kończyn, dolegliwości rwy kulszowej, skrzywienia oraz zesztywnienia, a także dla tych, którzy znajdują się z w stanach chorobowych lub pourazowych, cierpią na przewlekłe przemęczenie oraz obrzęki, nadciśnienie lub niedokrwienie. Medi SPA to zaawansowany program, dzięki któremu możliwe jest nieinwazyjne zniwelowanie doświadczanych nieprzyjemności.

Zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne pozwalają na połączenie wypoczynku z odnową całego ciała. To idealna okazja do tego, by zrobić nareszcie coś dla siebie, zatroszczyć się o swoje ciało. Mało aktywny tryb życia, przeciążenia, stres, brak czasu na systematyczną pracę nad sobą – pobyt w ekskluzywnym hotelu i skorzystanie z oferty Medispa to wreszcie czas tylko dla siebie. Wykwalifikowany zespół Medical SPA służy profesjonalną obsługą, udzielając informacji nie tylko o całych pakietach, ale też o pojedynczych zabiegach leczniczych oraz ich skutkach. Dzięki temu każdy z Gości będzie mógł znaleźć opcję idealną dla siebie, dostosowaną do jego potrzeb, wymagań oraz stanu zdrowia. Połączenie relaksu i intensywnej rehabilitacji w Hotelu Dębowa Góra ACTIVE & SPA to propozycja dla każdego.