facebook
Newsletter

Blog

Weekend z przyjaciółkami w SPA

Czas spędzony wraz z przyjaciółkami to relaks w czystej postaci. Aromatyczna kawa, długie rozmowy, wspólne zakupy – pomysłów na wspólne popołudnia czy wieczory jest wiele. Jeżeli jednak pragniecie relaksu w pełnym wydaniu, wybierzcie się wraz z przyjaciółkami do SPA i to nie na jeden wieczór!

Systematyczny wypoczynek pozwala na utrzymanie dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. W całym procesie odpoczywania najważniejszy jest oczywiście długi, ponad tygodniowy urlop. Jednak takie weekendowe wypady również są istotne i nie należy o nich zapominać. Doskonałym sposobem na wzięcie głębszego oddechu i naładowanie wewnętrznych akumulatorów jest wyjazd na kilka dni poza miasto – a najlepiej w towarzystwie najlepszych przyjaciółek!

Najefektywniejszą formą relaksu będzie wyważone połączenie aktywnego wypoczynku i zabiegów w SPA. Dlatego też wybierając się na weekend z przyjaciółkami, warto wybrać hotel położony z dala od miasta – tak jak Hotel Dębowa Góra. Gęste lasy i urokliwe jeziora otaczające nasz hotel to doskonałe miejsce na długie spacery i wycieczki rowerowe. Oczywiście rowery i kije do nordic walking dostępne są dla naszych Gości, nie musicie więc ich wozić ze sobą. Gdyby pogoda nie dopisywała, możecie skorzystać z doskonale wyposażonej siłowni.

Odpoczynek idealny w SPA & Wellness

Z jednej strony ruch na świeżym powietrzu i aktywny wypoczynek, a z drugiej? Relaks w SPA! Zabiegi pielęgnacyjne sprawiają, że poczujecie się odprężone. Zacznijmy od masażu twarzy, który wykonywany jest wraz z maseczką witalizującą. Taki zabieg to prawdziwy zastrzyk młodości. Masując twarz pozytywnie wpływamy na krążenie, naczynia krwionośne, poprawiamy koloryt skóry. Dzięki masażowi skóra jest ujędrniona i dotleniona, a składniki odżywcze z maseczki szybciej wchłaniają się w skórę. Nie zapominamy też o reszcie ciała. Peelingi, maski ujędrniające, masaż – poczujecie się jak w raju.

Po wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych możecie kontynuować relaks w strefie Wellness. Niekończące się rozmowy w saunie albo jacuzzi to idealny sposób na zakończenie dnia!