facebook
Newsletter


Hotel SPA blisko Warszawy nad jeziorem 

Romantyczny wypoczynek we dwoje, wczasy w rodzinnym gronie, szkolenia czy też firmowa integracja – bez względu na cel przyjazdu dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra Active & SPA położonego nad malowniczym jeziorem wśród zieleni lasów. Park Krajobrazowy, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantuje naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku w ciszy i spokoju o każdej porze roku. To oferta zarówno na wakacje, jak i na krótki wypoczynek w ciągu roku. Kompleksowa oferta hotelu gwarantuje, że – niezależnie od miesiąca czy pogody – każdy z Gości będzie zadowolony. Zapewniamy dostęp do SPA&Wellness, Siłowni, Groty solnej oraz wielu atrakcji na świeżym powietrzu. Nasz hotel SPA nad jeziorem to nie tylko miejsce, którego niewątpliwą zaletą jest idealne położenie – okolice Warszawy, Łodzi i Torunia – ale też ciągłe poszukiwanie nowych atrakcji dla Gości.

Komfortowe pokoje i apartamenty, restauracja z widokiem na jezioro, zabiegi SPA, strefa Wellness i aktywności fizycznej, profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz szereg innych udogodnień – to wszystko czeka specjalnie na Państwa w Płocku. Niech województwo mazowieckie pokaże Państwu swoją inną twarz – relaks blisko natury. Jeśli hotele nad jeziorem, centra konferencyjne i miejsce na idealny wypoczynek – to tylko Hotel Dębowa Góra Active & SPA.

Oferujemy całą gamę prozdrowotnych aktywności fizycznych, animacji dla dzieci, wyśmienitą i zdrową kuchnię.

Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra.

Kontakt z Działem Rezerwacji:
tel. 24 360 20 21
tel. 884 881 268
rezerwacja@hoteldebowagora.pl


Rodzinny Hotel SPA blisko Warszawy nad jeziorem