facebook
Newsletter

Przyjęcia weselne, sala bankietowa, restauracja w hotelu pod Warszawą

Wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne. Właśnie dlatego każdy organizowany przez nas event w hotelu pod Warszawą jest wydarzeniem perfekcyjnym, w którego tworzeniu biorą udział najlepsi specjaliści. Przepiękna sala weselna, niesamowity klimat przyjęcia weselnego, wygodne położenie (Warszawa i okolice) – to wszystko gwarantuje, że spełnimy każde marzenie Pary Młodej i rodziny.

W Hotelu Dębowa Góra przyszła Para Młoda może skorzystać z szeregu udogodnień stworzonych specjalnie na czas ślubu i przyjęcia weselnego:

  • Przed ślubem – nauka tańca, wieczór panieński, pobyty upiększające, wieczór kawalerski
  • Ślub w plenerze – z widokiem na jezioro
  • Wesele – oferta przyjęcia
  • Po ślubie – pobyty regenerujące z przyjaciółmi, znajomymi, rodzicami i teściami

Wyjątkowe chwile wymagają szczególnej troski o każdy szczegół. Sala i restauracja weselna muszą mieć dopracowany każdy element. Organizujemy ceremonie zaślubin i przyjęcia weselne, oferując nie tylko przepiękne miejsce i malowniczy krajobraz jako wymarzone tło dla spotkań Młodej Pary z Gośćmi, ale również dopracowany w najmniejszym detalu plan tego wyjątkowego wydarzenia. Dzięki temu wesela w naszym hotelu nie można zapomnieć.

Będzie nam niezmiernie miło zorganizować dla Państwa jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Oferujemy elegancką salę, wykwintne menu weselne, profesjonalną obsługę kelnerską, ale przede wszystkim doskonałą zabawę w malowniczej scenerii lasów i jeziora w Płocku.

Istnieje również możliwość organizacji zaślubin i wesela w plenerze nad brzegiem jeziora, pośród pięknej scenerii doskonale zaprojektowanego i oświetlonego ogrodu hotelowego. Na Państwa życzenie przygotujemy bajeczny pokaz sztucznych ogni i inne atrakcje według indywidualnych scenariuszy.

Hotel Dębowa Góra przygotował Apartament dla Nowożeńców w prezencie, Goście natomiast po pełnej wrażeń i emocji nocy, mogą skorzystać z noclegu w naszym hotelu w specjalnych promocyjnych cenach, a kolejny dzień przeznaczyć na poprawiny w sali bankietowej, aktywną rekreację lub wypoczynek w strefie SPA & Wellness. Otwieramy się na najróżniejsze pomysły Waszych przyjęć weselnych i gwarantujemy, że wszystko przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami.

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na wcześniej umówionym spotkaniu. Odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, wskażemy dostępne terminy oraz przedstawimy ofertę cenową. Przyjęcia weselne są naszą specjalnością.

Zapraszamy do kontaktu: rezerwacja@hoteldebowagora.pl lub pod numerem telefonu +48 884 881 268.