facebook
Newsletter

Weekend w Wellness & SPA
dla dwojga pod Warszawą

PZU ZDROWIE MED SPA

 

 

Zapraszamy do hotelowej Strefy Relaksu SPA & Wellness, w której będą mogli Państwo uciec od zgiełku dnia codziennego, wyciszyć się w strefie relaksu, odprężyć w świecie saun i zrelaksować w wodnej kąpieli w jacuzzi. Weekend w SPA pod Warszawą to opcja dla zapracowanych oraz dla tych, którzy zawsze cenią sobie własny komfort. Pobyt w sferze relaksu to doskonała ucieczka od zgiełku miasta, pracy i obowiązków. Dla dwojga, większych grup, firm – weekend SPA to przyjemność dla każdego.

Beauty Box by Klinika La Perla to pierwsze tego typu SPA z zabiegami najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie. Od teraz luksus dostępny jest w zasięgu ręki w atrakcyjnych cenach! W Hotelu Dębowa Góra skorzystać można ze sprawdzonych technologii kosmetycznych zarezerwowanych dotąd dla luksusowych gabinetów. 16-letnie doświadczenie w prowadzeniu klinik medycyny estetycznej i SPA zainspirowało do powstania luksusowej marki dostępnej w zasięgu ręki - Klinika La Perla otwiera swoje pierwsze SPA pod logiem Beauty Box. Jest to miejsce wyjątkowe, powstałe z pasji do odkrywania piękna, by dzielić się skutecznymi sposobami na zatrzymanie młodości nie tylko z wybranymi. SPA oferuje autorskie rytuały pielęgnacyjne - Beauty Box, na twarz i ciało, pełną gamę masaży. 

KONTAKT:

+48 884 881 268
rezerwacja@hoteldebowagora.pl

 

Cennik zabiegów SPA


Imprezy okolicznościowe w Wellness

Chcieliby Państwo przygotować niepowtarzalną imprezę okolicznościową w unikalnej atmosferze? Nie chcecie po raz kolejny zapraszać gości do restauracji lub na przyjęcie w domu? Jeśli szukają Państwo czegoś niepowtarzalnego – województwo mazowieckie oferuje najlepsze SPA & Wellness. Głęboki odpoczynek, celebracja wspólnie spędzanego czasu i dużo innych atrakcji – warto poświęcić na to wszystko weekend.

Zorganizujemy każdą imprezę – od urodzin, imienin, zaręczyn po wieczór panieński, kawalerski, rocznice lub spotkanie z przyjaciółmi czy wieczór integracyjny.

Nocne saunowanie

Wszystkich miłośników saunowania zapraszamy na wieczorne seanse Nocnego Saunowania. To opcja niepowtarzalna w całym Mazowszu – SPA najlepszej jakości.

Oferujemy:

  • Kompleksową organizację niezapomnianych spotkań w SPA
  • Specjalne menu przygotowane według Państwa życzeń
  • Powitalne owocowe, drinki lub butelkę wina musującego oraz inne atrakcje "na życzenie"

W trakcie SPA PARTY można skorzystać z zabiegów w mazowieckim Instytucie Kosmetycznym lub dokupić specjalne skomponowane pakiety zabiegowe – dodatkowo płatne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Recepcją lub pod numerem telefonu tel:+48 884 881 268.