facebook
Newsletter

Weekend we dwoje w SPA - Mazowieckie

 

W pośpiechu i natłoku codziennych obowiązków łatwo zapomnieć o celebrowaniu tego, co najważniejsze – uczucia. Dlatego tak istotne jest to, by od czasu do czasu zaczerpnąć świeżego powietrza, zmienić otaczającą przestrzeń i poszukać takiego miejsca, dzięki któremu możliwy będzie wypoczynek w przyjemnej atmosferze, komfortowe noclegi w hotelu o najwyższym standardzie. Weekend we dwoje w województwie mazowieckim? 

Proponujemy Gościom romantyczny weekend we dwoje. Oferta obejmuje nocleg w komfortowym pokoju z widokiem na przyrodę – jezioro i lasy, przyjemne zabiegi w strefie SPA & Wellness, kameralną restaurację oraz wygodny drink bar. Najbardziej wymagający znajdą w hotelu miejsce na aktywny wypoczynek: siłownię, salę fitness, salę do nauki tańca, instytut kosmetyczny SPA oraz grotę solną. W pobliżu hotelu znajdują się ścieżki rowerowe oraz przestrzeń do długich, relaksujących spacerów. Hotel dysponuje własną wypożyczalnią sprzętu, a niedaleko jest możliwość skorzystania z przejażdżki bryczką. Dzięki tak szerokiej ofercie weekend we dwoje będzie nie tylko okazją do długich, romantycznych rozmów, ale też drobiazgów, na które trudno pozwolić sobie w zwykły dzień.

Jeśli weekend we dwoje, to tylko Hotel Dębowa Góra ACTIVE & SPA. Województwo mazowieckie zapewnia najlepsze położenie, dzięki czemu jest to opcja skierowana dla mieszkańców całej Polski.

Duży zielony teren, eleganckie i komfortowe wnętrza, restauracja z widokiem na jezioro – Hotel Dębowa Góra pod Warszawą to miejsce stworzone do spędzenia długich chwil z drugą połówką.

Zapraszamy do kontaktu: rezerwacja@hoteldebowagora.pl lub pod numerem telefonu +48 884 881 268.