facebook
Newsletter

Blog

Każdy potrzebuje odpocząć!

Każdego dnia spotykamy się z dziesiątkami sytuacji, zarówno w pracy jak i poza nią. Wypełniony po brzegi dzień różnego typu aktywnościami i obowiązkami, sprawia, że czas ucieka nam bardzo szybko. Taki tryb życia nie wpływa dobrze na nasze zdrowie, a w dłuższej perspektywie na nasze samopoczucie. Jak zatem oderwać się od codziennych obowiązków i na chwilę zatrzymać, skupiając się w końcu tylko na sobie? Z pewnością istnieje kilka sposobów na relaks, jednak należy zwrócić uwagę, które z nich przyniosą długotrwałe efekty, a których efekty odczuwamy tylko przez chwilę.

Centrum szkoleniowo-integracyjne niedaleko Warszawy

Każda nowoczesna firma, zatrudniająca powyżej dziesięciu osób, codziennie stawia czoła nowym wyzwaniom, ale także stresującym sytuacjom. Ważne jest, aby stale podnosić kwalifikacje swoich pracowników, dbając również o ich komfort psychiczny. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty nowocześni menagerowie, postępują zgodnie z nowoczesnymi programami i trendami zarządzania, takimi jak „Work-life-balance”.

W zdrowym ciele zdrowy... kręgosłup

Wiecie, że większość z nas spędza średnio 1/3 życia w pozycji siedzącej? Mamy też dla Was drugą wiadomość – niestety złą. Siedzenie to nie jest naturalna pozycja dla naszego kręgosłupa, każde jego załamanie (do którego dochodzi w momencie siadania) osłabia więzadła, które stabilizują go i mogą powodować uszkodzenie dysków.

Na ryby, na grzyby...

Do tego, że wypoczynek na świeżym powietrzu dobrze wpływa na ogólne samopoczucie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Świeże powietrze doskonale wpływa na naszą formę. Szczególnie, gdy na co dzień większość czasu spędzasz w biurze, pośrodku zakorkowanego miasta.

Romantyczny weekend we dwoje

Codzienność sprawia, że nasze życie przebiega według określonego rytmu. Wpadamy w schematy, dzięki którym możemy przewidzieć ze sporą dokładnością jak będzie wyglądał nasz kolejny tydzień. Czy taki scenariusz brzmi znajomo? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to jest to zły sygnał.

4 złote zasady dobrego wypoczynku

Jak wygląda Twoja doba? Nieustannie gdzieś się spieszysz, masz codziennie milion spraw do załatwienia, z trudem udaje Ci się połączyć obowiązki domowe, pracę zawodową i jeszcze do tego spędzić chociaż chwilkę z rodziną.

Rehabilitacja – kiedy i dla kogo?

Kontuzja kojarzy się nam raczej z wyczynowymi sportowcami. Tymczasem przykra przygoda może nam się przydarzyć w najmniej oczekiwanym momencie – nie tylko podczas wieczornego joggingu, ale i w drodze do pracy, podczas spaceru z psem czy zabawy z dzieckiem. Jak zazwyczaj radzimy sobie z urazami? Bardzo często bagatelizujemy je, ból staramy się zamaskować środkami przeciwbólowymi i wszelkiego rodzaju maściami. Niestety działanie objawowe przynosi efekty na krótko. Jeżeli nawet uda nam się pozbyć dolegliwości, to w przypadku kontuzji możemy być niemalże pewni, że powróci on i to ze zdwojoną siłą!

Weekend z przyjaciółkami w SPA

Czas spędzony wraz z przyjaciółkami to relaks w czystej postaci. Aromatyczna kawa, długie rozmowy, wspólne zakupy – pomysłów na wspólne popołudnia czy wieczory jest wiele. Jeżeli jednak pragniecie relaksu w pełnym wydaniu, wybierzcie się wraz z przyjaciółkami do SPA i to nie na jeden wieczór!