facebook
Newsletter

Odchudzanie

Wczasy odchudzające

Zastanawiasz się jak zdrowo i skutecznie schudnąć oraz gdzie pojechać na wczasy odchudzające? Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra!

Malowniczo położony Hotel Dębowa Góra to wyjątkowe miejsce, w którym dzięki pomocy i opiece najlepszych trenerów i specjalistów z zakresu odchudzania i dbania o własne ciało, osiągniesz upragniony cel. Wczasy wspomagające odchudzanie to idealne połączenie treningu, diety i regeneracji nad jeziorem wśród zieleni lasów Parku Krajobrazowego.

Odchudzanie w Hotelu Dębowa Góra to indywidualne konsultacje z dietetykiem, który dobiera odpowiedni rodzaj zdrowej, sycącej i smacznej diety.

Atutem wczasów odchudzających jest bogaty i różnorodny plan treningowy, dzięki któremu gubisz zbędne centymetry z uśmiechem na twarzy. W ramach oferty przygotowano zajęcia wspomagające odchudzanie np. Fitness, Zdrowe Plecy, Nordic Walking, jazda na rowerze oraz zapewniające relaks w Strefie Saun i Jacuzzi.

Masz pytania – Skontaktuj się z nami!

Informacje o aktualnych turnusach oraz zapisy przyjmowane są na adres: rezerwacja@hoteldebowagora.pl lub pod numerem telefonu +48 884 881 268