facebook
Newsletter


Gdzie na weekend w Polsce


Zastanawiasz się, gdzie udać się na weekend? Szukasz ciekawego, a jednocześnie wygodnego miejsca w Polsce, którego jeszcze nie znasz? Chcesz poznać ciekawą historię miasta? A może szukasz miejsca na aktywny wypoczynek – samemu, w grupie lub z rodziną? Zaufaj niepowtarzalnemu klimatowi województwa mazowieckiego i sprawdź miasto, które znajduje się w pobliżu Warszawy i Łodzi – Płock i okolice to idealna opcja na weekend w Polsce.

Hotel Dębowa Góra ACTIVE & SPA położony nad jeziorem, na terenie Parku Krajobrazowego, to miejsce, w którym można zatrzymać się na komfortowy wypoczynek łączący w sobie SPA, Wellness oraz różne aktywności.

Płock to przepiękny plac z ratuszem, który otaczają kamienice z XVIII i XIX wieku, to także Bazylika Katedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Płocku – jedna z najstarszych budowli sakralnych w Polsce. Dla osób interesujących się historią zaletą będzie istnienie różnych placówek muzealnych, np. Muzeum Mazowieckiego, dla rodzin z dziećmi – płockie ZOO z parkiem linowym oraz przepiękne tereny zielone stworzone do spacerów oraz zabaw.

Latem Płock zapewnia wiele sezonowych atrakcji, takich jak rejsy po Wiśle oraz liczne organizowane wydarzenia kulturalne dla osób w każdym wieku. Jesienią i zimą turyści oraz osoby zażywające wypoczynku zainteresują się kinem lub spacerami wśród pięknej architektury miasta. Choć mało znany, Płock jest miejscem stworzonym na krótkie i dłuższe wyjazdy – zarówno dla rodzin, jak i spotkań firmowych. Dzięki szerokiej ofercie turystycznej oraz położeniu wśród przepięknych zielonych terenów, miasto spełni każde oczekiwania.

Gdzie na weekend w Polsce? Koniecznie do Hotelu Dębowa Góra ACTIVE & SPA w pobliżu Płocka. Tylko to miejsce łączy wygodę i komfort z możliwością zwiedzania i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Rezerwacja: +48 884 881 268 lub rezerwacja@hoteldebowagora.pl