facebook
Newsletter

Pakiety DLA GRUP

Oferta dotyczy grup powyżej 10 osób

MASAŻE
WELLNESS MASSAGE BESTSELLER  Klasyczny masaż relaksacyjny całego ciała na naturalnej oliwce z aromaterapią.  30 min (80 zł) 50 min (120 zł)

RELAX & BEAUTY RITUAL BESTSELLER  Autorski masaż SPA, który łączy w sobie techniki masażu klasycznego oraz rytuały relaksacyjne. Masaż ma na celu uzyskanie głębokiego relaksu, rozluźnienia i przywrócenia naturalnego przepływu energii życiowej. Przywraca harmonię duszy i ciała.  30 min (80 zł) 50 min (120 zł)

MASAŻ MIEJSC KUMULACJI BÓLU I STRESU  Masaż ma na celu uwolnienie od bolesnych napięć w mięśniach oraz charakterystycznych ucisków. Masaż ten polecany jest wszystkim osobom narażonym na codzienny stres, wysiłek czy też siedzący tryb życia. W tym przypadku główne obszary pracy terapeutów to obszary kumulacji napięć mięśniowych.  30 min (70 zł) 50 min (110 zł)

 MASAŻ STÓP Z PEELINGIEM  Poprzez masaż stóp organizm oczyszczany jest z toksyn. Pobudzenie tysiąca zakończeń nerwowych na stopach usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, pracę serca i układu krwionośnego, pracę wątroby i nerek. Jest to naturalny proces odnowy organizmu i relaksu.  25 min (60 zł)

ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO
PERFECT FACE SKIN BESTSELLER  Zabieg na twarz, szyję i dekolt indywidualnie dostosowany do potrzeb skóry, zawierający elementy relaksacyjnego masażu twarzy oraz zabiegu pielęgnacyjnego. Silnie odżywia skórę dzięki zastosowaniu skoncentrowanych składników aktywnych. W zależności od rodzaju cery, zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić lub ujędrnić skórę twarzy, szyi i dekoltu. 45 min (120 zł)
EXTRA BODY SLIM Zabieg wyszczuplająco-ujędrniający  Zabieg modelujący i ujędrniający ciało. Zapobiega powstawaniu cellulitu oraz niweluje powstały. Wyszczupla i modeluje sylwetkę. Pobudza układ limfatyczny i przyspiesza metabolizm. Daje efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry całego ciała.  50 min (150 zł) 

*Oferta dotyczy grup powyżej 10 osób
REZERWACJA ZABIEGÓW SPA:
RECEPCJA SPA: +48 609 757 187; spa@hoteldebowagora.pl