facebook
Newsletter

Restauracja

Już w sobotę i niedzielę 22 i 23 lutego zapraszamy na kolejną odsłonę Rodzinnego weekendu z atrakcjami dla dzieci dla wszystkich osób odwiedzających naszą restaurację. Szef kuchni przygotował na ten weekend specjalne WŁOSKIE MENU oraz doborowe trunki. Na najmłodszych czekają dmuchańce oraz animacje dla dzieci w sobotę i niedzielę w godzinach 13.00-16.00. Rezerwacja stolika: 884 881 268. Zapraszamy! 
 
Włoskie specjały Szefa Kuchni_menu
 

Towarzysko, nastrojowo, niepowtarzalnie - te słowa najlepiej oddają to miejsce. We wnętrzu restauracji Hotelu Dębowa Góra z tarasem i widokiem na jezioro każdy posiłek będzie niezapomnianym przeżyciem.

POLSKA I EUROPEJSKA KUCHNIA

Restauracja Hotelu Dębowa Góra to miejsce, w którym Goście na nowo odkryją sekrety smaków tradycyjnej polskiej i europejskiej kuchni. Wszystkie dania przygotowujemy według nowatorskich przepisów, ale z dbałością o zachowanie ich tradycyjnego ducha. 

MENU DLA DZIECI

Przy komponowaniu menu nie zapomnieliśmy również o daniach dla dzieci, które znajdą tu całe bogactwo smaków i różnorodnych dań.

GRILL BAR NAD JEZIOREM

W sezonie wiosenno-letnim oferujemy całą gamę potraw grillowych oraz świeżo wędzonych na ciepło ryb przyrządzanych na świeżym powietrzu w naszym grill barze z widokiem na jezioro. Godziny otwarcia: Sobota i niedzielę od 13.00-20.00.

Restauracja czynna codziennie:
Poniedziałek – Niedziela  13.00 – 20.00 (W sezonie letnim do 22.00)
REZERWACJA: +48 884 881 268

Restauracja Hotelu Dębowa Góra to idealne miejsce zarówno na spotkania z przyjaciółmi, business lunch oraz przyjęcia rodzinne. Plenerowe imprezy, ogniska i przyjęcia nad jeziorem oraz aromatyczne dania z grilla będą doskonałym uzupełnieniem wypoczynku, uroczystości rodzinnych, a także sesji szkoleniowych. Zapraszamy do organizacji zarówno kameralnych przyjęć, takich jak romantyczne kolacje dla dwojga, jak i wystawnych bankietów, wesel oraz przyjęć plenerowych.

Zapraszamy również Gości nie korzystających usługi noclegi:
Rezerwacja stolików tel. 24 360 20 21 lub +48 884 881 268

MENU RESTAURACJI DĘBOWA GÓRA