facebook
Newsletter

Hotel SPA nad jeziorem


 
U nas zrealizujesz - BON TURYSTYCZNY! Bądź na bieżąco i polub nas na fb: www.facebook.com/hoteldebowagora
O szczegóły pytaj w recepcji; tel. 884 881 268 lub rezerwacja@hoteldebowagora.pl


Szanowni Goście,
Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra na bezpieczny relaks blisko natury z dala od zgiełku miasta. Dodatkowo informujemy, że wszystkie pokoje są starannie dezynfekowane oraz wietrzone. Na bieżąco dezynfekujemy wszystkie klamki, uchwyty oraz windę. Nasz Personel przestrzega wszelkich norm bezpieczeństwa i jest wyposażony w środki ochrony osobistej. Codziennie wszystkim Pracownikom jest mierzona temperatura, a wykaz raportów jest dostępny dla Gości hotelowych.

Zapraszamy na relaks blisko natury w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Hotel blisko Warszawy, Łodzi i Torunia - jedyne 1,5h jazdy.

Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra Active & SPA położonego nad malowniczym jeziorem wśród zieleni lasów. Kompleksowa oferta hotelu SPA gwarantuje, że – niezależnie od miesiąca czy pogody – każdy z Gości miło spędzi czas z dala od zgiełku miasta. Zapewniamy dostęp do zabiegów SPA & strefy Wellness (jacuzzi, sauna sucha i infrared oraz gabinety SPA), siłowni, groty solnej oraz wielu atrakcji na świeżym powietrzu. 
Komfortowe pokoje, apartamenty i pokoje rodzinne, restauracja z widokiem na jezioro, zabiegi SPA, strefa Wellness i aktywności fizycznej, profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz szereg innych udogodnień – to wszystko czeka specjalnie na Państwa w hotelu SPA niedaleko Warszawy, Łodzi i Torunia (1,5h jazdy).


Kontakt z Działem Rezerwacji:
tel. 24 360 20 21
tel. 884 881 268
rezerwacja@hoteldebowagora.pl

Regulamin Hotelu Dębowa Góra Active & SPA:
Czytaj więcej Regulamin HDG_pdf