facebook
Newsletter

Weekend w wellness & spa dla dwojga

 

 

Zapraszamy do Strefy Relaksu SPA & Wellness w naszym hotelu SPA niedaleko Warszawy, Łodzi i Torunia. Weekend w SPA, to czas, w którym będą mogli Państwo uciec od zgiełku dnia codziennego, wyciszyć się w strefie relaksu, odprężyć w świecie saun i zrelaksować w wodnej kąpieli w jacuzzi. Weekend w SPA dla dwojga, to wspaniały pomysł na spędzenie rocznicy ślubu i innych romantycznych okazji. Dlaczego wybór hotel SPA w województwie mazowieckim jest dobrym pomysłem? Chociażby ze względu na doskonały dojazd z Warszawy i innych miast Mazowsza. Dzięki tak doskonałej komunikacji, możesz pozwolić sobie na spontaniczne odwiedziny w naszym SPA i ekspresowy odpoczynek. Nie trać czasu na czasochłonne dojazdy, wybierz się na weekend w SPA niedaleko Warszawy i spędź wspaniałe chwile.

KONTAKT RECEPCJA SPA:
Tel: +48 609 757 187
spa@hoteldebowagora.pl

KONTAKT RECEPCJA HOTELU:
 

Tel.: +48 884 881 268
rezerwacja@hoteldebowagora.pl
 

Cennik zabiegów SPA


Imprezy okolicznościowe w Wellness

Chcieliby Państwo przygotować niepowtarzalną imprezę okolicznościową w unikalnej atmosferze? Nie chcecie po raz kolejny zapraszać gości do restauracji lub na przyjęcie w domu? Jeśli szukają Państwo czegoś niepowtarzalnego – nasz hotel oferuje najlepsze SPA & Wellness, na dodatek blisko Warszawy. Głęboki odpoczynek, celebracja wspólnie spędzanego czasu i dużo innych atrakcji – warto poświęcić na to wszystko weekend.

Zorganizujemy każdą imprezę – od urodzin, imienin, zaręczyn po wieczór panieński, kawalerski, rocznice lub spotkanie z przyjaciółmi czy wieczór integracyjny.

W trakcie SPA PARTY można skorzystać z zabiegów w mazowieckim Instytucie Kosmetycznym lub dokupić specjalne skomponowane pakiety zabiegowe – dodatkowo płatne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Recepcją lub pod numerem telefonu tel:+48 884 881 268.